Indie to niesamowity, magiczny kraj - pojedź razem z nami

Interesujące artykuły

Jeśli posiadamy środki finansowe, pragnienie oraz oczywiście nieco wolnego do wykorzystania często planujemy zwiedzić egzotyczny kraj. Egzotyczne podróże pozwalają nam zmienić niemal całe swoje rozumowanie, są niesamowitą przygodą, którą z całą pewnością będziemy pamiętali do końca swoich dni!

last minute egzotyka
Jaki kraj jest generalnie przystępny podróżnym, którzy chcą nieco zwiedzić, poznać inne kultury, jedzenie, nieco odpocząć, lecz to wszystko raczej bez ciągłego bania się o swoje bezpieczeństwo, majątek, może nawet życie? Być może wakacje w Indiach mogą tak jakby nas odmienić?

Doceńmy mocniej te kraje jak właśnie Indie, bo choć są zacofane, to jednakże infrastruktura wcale nie jest słaba. Bez żadnego problemu będziemy mogli samodzielnie poruszać się po tym wielgachnym państwie. Może omówmy kilka najbardziej znaczących kwestii związanych z Indiami. Rozpocznijmy od znacznego nasilenia występowania molestowania seksualnego, lecz również gwałtów. Pytanie: czy panie powinny bać się męskiej części Indii? Niewątpliwie Indie nie są rajem na ziemi, istotnie statystyki dot. przestępstw seksualnych są przykre. Jednakowoż jakby nie patrzeć zdecydowana większość kobiet powraca do swojego domu, w skowronkach.Należy oczywiście mieć respekt, zwracać uwagę na swoje bezpieczeństwo, ale nie należy zakładać, że czymś wskazanym jest podarowanie sobie ]TAG=podróże do Indii - zobacz ceny. Następna istotna kwestia to choćby transport. Pociągi w Indiach są wspaniałe, w sumie są jedną z większych atrakcji w tym kraju. Jeśli wszędzie będziemy latać samolotem, to pewnie zobaczymy większą liczbę miast, ale nie przeżyjemy zapierającej dech w piersiach przygody. No dobrze, lecz wakacje last minute egzotyka także są czymś urokliwym. Zapewne warto przynajmniej kilka dni przeżyć w wakacyjnym kurorcie...

Najbardziej znany kurort turystyczny w tej części Azji to Goa. Niedużych rozmiarów, w szczególności jak na Indie, lecz to w sumie pod niektórymi względami najładniejsza składowa tego państwa. Piękna aura, mniej wielkiej biedy, piaszczyste plaże, smaczne jedzenie, fantastyczne życie nocą: odpoczynek w Goa z pewnością bardzo się nam spodoba! Ceny również do wielkich nie należą, zresztą wyłącznie samolot do tego kraju jest drogi. Magiczne wakacje w Indiach oczywiście nie każdemu będą się podobały, przecież to był artykuł o jednym z najbardziej dziwacznych krajów na świecie.