Co spakować

Interesujące artykuły

Zobacz, na co musisz zwrócić szczególną uwagę, kiedy zamierzasz udać się na długą wyprawę w góry.

wycieczka w góry
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wakacje to kapitalny czas. Dowiedz się, w jaki sposób możesz przygotować się do wakacyjnego wyjazdu, tak żeby był udany. Każdy rozmyśla z rozkoszą o urlopie. Jedni lubią aktywnie spędzać czas: uprawiać rozmaite sporty. Drudzy, wybierają leniwe wylegiwanie się na słonecznej plaży. Są i tacy, których pasją są długie wycieczki w góry. Jeżeli chcesz wybrać się na długą, pieszą wycieczkę w góry, powinieneś obowiązkowo zadbać o odpowiednie buty. Przekonaj się, jakie buty są idealne dla piechura.

Gadżety, które można będzie nabyć na kempingu, kiedy o czymś się nie pamiętało.

przyczepa campingowa
Author: hyper7pro
Source: http://www.flickr.com
Wydawać by się mogło, że obozy kempingowe cieszą się znacznie mniejszą popularnością, aczkolwiek wcale tak nie będzie. Są albowiem turyści, jacy w dalszym ciągu uwielbiają tego typu wycieczki, bądź to z rodziną, czy z przyjaciółmi. I jak się w wielu przypadkach okazywało absolutnie nie trzeba wyjeżdżać gdzieś dalej, lub ciągle być w ekskluzywnych warunkach, żeby spędzać wczasy najlepsze w swoim życiu.

W jakie miejsce warto wybrać się na wakacje? Trudny wybór pomiędzy wakacjami nad morzem, a odpoczynkiem w górach.

szczyty w Bieszczadach
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na wczasy warto wybrać na odpoczynek w Polsce, gdyż nadal mało osób zdaje sobie sprawę ze wszystkich walorów naszego kraju. Imponujące krajobrazy oraz interesujące zabytki umożliwiają aktywny wypoczynek, w czasie którego możemy dowiedzieć się różnych przydatnych informacji na temat naszej historii i zwyczajów.

Co zobaczyć w Szczecinie? Jak zaplanować wycieczkę w ten region naszego kraju?

Szczecin
Author: Lovepro
Source: http://www.flickr.com
Polska jest piękna. Każdy, kto kto ją zjeździł wie, że warto powracać do rejonów, które już się zwiedziło, bo zmieniają się z czasem i warto jeździć tam, gdzie nigdy wcześniej nas nie było, by przywieźć atrakcyjne wspomnienia. Na podróżowanie po północy Polski dobrze przeznaczyć czas szczególnie wiosną albo latem. Gdy trafi się na ładną pogodę, można zobaczyć całkiem sporo miejsc w dość krótkim czasie.

Jadąc na urlopową rowerową wyprawę pamiętajmy o zadbaniu o kondycję, jak także istotnym wyposażeniu oraz bezpieczeństwie

Namioty turystyczne
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Czas urlopowy to dobra sposobność na wycieczkę rowerową na łono natury nad jezioro bądź w leśne tereny. Jest wciąż czas ażeby nabrać kondycji na energiczny odpoczynek na rowerze. To warunek niezbędny jeżeli planujemy jeździć na rowerową wyprawę poza dom do lasu.

Jak tak naprawdę trzeba przygotować się pod względem parogodzinnej wycieczki po szlakach górskich?

menażka
Author: Jean Synodinos
Source: http://www.flickr.com
Sympatycy górskich wypraw koniecznie muszą pamiętać o jak najlepszym przygotowaniu do określonej wycieczki. Niezwykle istotne jest, aby z właściwym wyprzedzeniem nabyć potrzebne przedmioty, które będą niezbędne na płaszczyźnie planowanej wycieczki. Powinniśmy zdecydować się na zakupy w sklepie sportowym lub turystycznym, nabywając dla siebie dokładnie to, czego w danej chwili potrzebujemy.

Ekonomiczny parking przy samym porcie lotniczym dla każdego

samochód - image
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w wielu różnych miastach zlokalizowane są rozmaitego typu lotniska – zarazem lotniska krajowe, jak i międzynarodowe. Mimo tego, że podróże lotnicze są już bardzo popularne i koszty z nimi związane regularnie się obniżają, to oczywiście wciąż nie należą do najtańszych również z tego względu, że i na samo lotnisko trzeba w jakiś sposób dojechać, a potem spędzić na nim dłuższy czas zanim odlecimy.

Odzież dla kochających ruch – jakimi cechami powinna się wyróżniać?

turystyka
Author: Paxson Woelber
Source: http://www.flickr.com
Zwolenników aktywnego spędzania czasu poza pracą każdego dnia przybywa. Teraz już nie tylko chętnie jeździmy na rowerze, ale zamiast leżenia plackiem na plaży preferujemy wędrówki po górskich szlakach. Nie tylko dostarcza nam to sporej porcji ruchu, ale również pozwala na naprawdę bliski kontakt z przyrodą. Aby jednak w trakcie górskiej wędrówki czuć się pewnie oraz bezpiecznie, wymagana jest dobrze dobrana odzież turystyczna.

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w długą drogę – oto kilka cennych rad

lecący samolot pasażerski
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Przed odlotem w długą podróż, warto przemyśleć jakim środkiem transportu dostać się na lotnisko. Istnieje wiele różnych rozwiązań. Możemy dostać się na lotnisko lokalnym publicznym środkiem transportu, specjalnym autokarem albo na przykład własnym samochodem.

Pages