Gdzie się zatrzymać

Interesujące artykuły

Zalety sprzedawanego przez biura turystyczne wypoczynku, jak polować na wczasy last minute.

Wakacje
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Zorganizowane wyjazdy wakacyjne cieszą się ogromną popularnością pośród turystów z całej Europy. Po pierwsze przy takich wycieczkach w większości przypadków nie trzeba niczym się przejmować, praktycznie wszystkie sprawy takie jak transport, wynajem hoteli albo wynajęcie rezydenta leżą po stronie organizującej wyjazd. Wyżywienie jest zależne od wybranej opcji wyjazdu, część osób dużo bardziej woli jeść w hotelach, inni z kolei chętniej próbują lokalnych przysmaków i nie wykupują całościowego wyżywienia.

Wygody w hotelach. Jak uatrakcyjnić sympozjum lub własny wyjazd?

duża sala konferencyjna w hotelu
Author: Jason Wohlford
Source: http://www.flickr.com
Od kiedy hotele zaczęły być wykorzystywane jako kluczowe miejsca do organizacji konferencji, sympozjów, wyjazdów integracyjnych i wielu innych imprez tego rodzaju, weszły na lepszy pułap świadczenia usług. Bardzo często w ofercie pojawia się spa, można skorzystać z basenu oraz na przykład- małej konsumpcji w winiarni.

Sporym powodzeniem cieszą się konferencje w Szklarskiej Porębie

konferencja
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Na konferencje dolny śląsk zaprasza Gdy pragniemy przygotować jakąś konferencję, to pragniemy, aby nie tylko sama sala okazała się wspaniała, ale też, żeby otoczenie, w jakim się pojawimy sprzyjało przeprowadzaniu różnorakich rozmów.

Fatalna kwatera może zepsuć całe wakacje. Należy wybierać ją rozsądnie!

kwatera
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Ilu jest osób na świecie, tyle upodobań urlopowych. Jedni wolą spędzać wolny czas aktywnie, dla innych wymarzone wczasy oznaczają leżenie na plaży z drinkiem i gazetą w ręce. Urlopowicze dzielą się również na fanatyków pokonywania górskich szlaków oraz entuzjastów relaksu przy akompaniamencie szumu morskich fal.

Rozejrzyj się i znajdź wielopoziomowy klimat miejsca

wrocławski rynek
Author: Wilhelm Rosenkranz
Source: http://www.flickr.com
Wrocław, Europejska Siedziba Kultury 2016, przestrzeń z optymistyczną kreatywnością, z interesującymi różnicami i niepokorną duszą. Ciągle wciąga licznych przyjezdnych. A Ci, którzy odwiedzili już wzorcowy Kraków, zdumiewającą Warszawę, czy śliczne Zakopane, chcą aktualnie, żeby poznać odmienny Wrocław. Tu po prostu trzeba się zatrzymać!

Dokąd wyjechać na wczasy w tym roku?

Praca w sezonie wiosenno- letnim to prawdziwa udręka. Jak możemy się skupić na zawodowych obowiązkach, kiedy za oknem jest taka wspaniała pogoda? Ale gdy tylko mamy okazję, odcinamy się od naszych zajęć i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma ukryte w najgłębszej szufladce kolorowe broszurki biur podróży i kiedy nikt nas nie obserwuje, z uśmiechem na twarzy je studiujemy, w poszukiwaniu najlepszych propozycji na wczasy.

Co jest ważne w trakcie planowania wyjazdu?

walizka podróżna
Kiedy organizujemy podróż, musimy za każdym razem odpowiednio go zaplanować oraz zatroszczyć się o wszystkie szczegóły. Nieważne czy jest to wypad wakacyjny, odwiedziny znajomych, czy też podróż biznesowa, konkretne sprawy trzeba ustalić o wiele wcześniej, ponieważ mają one niemałe znaczenie.

Pages