Szczepienia

Interesujące artykuły

Świat zmysłów

oczy
Author: Nastya Birdy
Source: http://www.flickr.com
Śmiało można powiedzieć, iż bez zmysłów nie ma rzeczywistości. Nawet, gdy jest to oznajmione na wyrost warto sobie wyobrazić osobę, która nic nie ujrzy, nic nie usłyszy, nic nie poczuje… egzystuje, lecz niestety nie tak jak zdrowy zjadacza chleba. całe szczęście nie jest możliwa pełna utrata zmysłów, nawet, jak nie widzimy i nie dosłyszymy, możemy odczuwać zapach lub poczuć dotyk. lecz jak to jest bez jednego z nich, jak w takiej sytuacji wygląda świat?

Jak kobieta może dbać o siebie? Jak wyglądają najbardziej udane sposoby? Jakie kosmetyki warto używać?

podkład pod makijaż
Author: Delia Cosmetics
Source: Delia Cosmetics
Każda kobieta chce wyglądać wspaniale bez względu na wszystko. Nie chodzi tak naprawdę o to, aby odejmować sobie lat na siłę, ponieważ to do niczego nie zaprowadzi. Czas jest nieubłagany i jedynie co mamy szansę zrobić to podkreślić naszą urodę, i to w każdym okresie życia. Są na to sposoby i wcale nie trzeba być młodą i piękną, żeby pozostać w centrum zainteresowania. Są sposoby, jak zaakcentować swoją urodę, niezależnie od momentu życia.

Gdy potrzebny aparat na zęby...

Mały Pacjent u dentysty
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Nie można żuć w nich gumy, jednak mówi się, że przy pocałunkach dostarczają nieznanych wrażeń. Aparaty ortodontyczne. Od dłuższego czasu kojarzone nie tylko z dojrzewającymi nastolatkami, ale i dorosłymi.
Tags: 

Tajemnica zdrowego ciała oraz świetnego samopoczucia

zdrowie
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Najważniejsze co można zrobić dla własnego ciała to zatroszczyć się o regularny wysiłek fizyczny a także zdrowe odżywianie. Dzięki temu będzie można cieszyć się zdrowiem, bardzo dobrym samopoczuciem tudzież doskonałą formą przez wiele lat.

Cukrzyca jest wyjątkowo groźną chorobą, nie powinno się jej bagatelizować i trzeba przestrzegać ustalonych przez specjalistę zasad

leki
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Medycy zwracają uwagę, że cukrzyca dotyka coraz większej grupy ludzi i często zbiera śmiertelne żniwo zbliżone statystycznie do spowodowanego przez nowotwory. Częstym kłopotem osób chorujących na cukrzycę jest niewiedza o rozwijającej się chorobie, jak też bagatelizowanie jej objawów i zły model życia i żywienia.

Mieszkańcy Polski muszą zadbać o własne zęby!

Author: Materiały prasowe
Chociaż na szczęście coraz częściej chadzamy do dentystów, to jednakże w dalszym ciągu nie jesteśmy ogólnie narodem, gdzie najzwyczajniej absolutna większość osób ma zdrowe uzębienie. Ostatnio zostało w Internecie umieszczone, że parodontoza dotyka jakieś 80% Polaków.

Wszystko co trzeba wiedzieć o odżywkach dla sportowców

ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu warto zadbać o własne ciało i masę mięśniową, nie tylko chodząc na siłownię. Pomóc są w stanie tutaj specjalnie odżywki dla sportowców. Dobre produkty zakupi tam najczęściej zarazem początkujący konsument, jak również osoba nastawiona na długotrwałe trenowanie własnego ciała.

Jakie należy używać kosmetyki do różnych typów włosów? O czym powinniśmy pamiętać?

długie ciemne włosy
Author: Racoon Polska
Source: Racoon Polska
Czy są jakieś domowe sposoby na ładne włosy? Takie pytanie zadaje sobie bardzo dużo kobiet, nie ma jednak uniwersalnej odpowiedzi na tak postawione pytanie, ponieważ każdy typ włosów potrzebuje innego rodzaju pielęgnacji. Przy tym dbanie o włosy bardzo zależy od pory roku, ulega to zmianie również przez działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Z pewnością nie bez znaczenia jeśli chodzi o pielęgnacje włosów są różnego rodzaju czynności, jak farbowanie, trwałe ondulacje czy używany szampon.

Szczegółowe założenia transportu leków w określonej temperaturze !

Ciężarówka, tir, transport
Author: Mattox
Source: http://www.sxc.hu
Transport medykamentów musi przebiegać na podstawie wszelakich wymogów uwzględnionych między innymi w odpowiednich ustawach dotyczących stricte tego rodzaju działań transportowych. W świetle przepisów artykuły lecznicze nie powinny być traktowane jak innego rodzaju towary masowe.

Pages