urlop

Interesujące artykuły

Czy da się odpocząć na Pattaya? Podglądamy ten rejon Tajlandii.

Pattaya
Author: Richard Barton
Source: http://www.flickr.com
Często powtarzana opinia jest taka, że Pattaya to drogie, głośne i zasypane śmieciami miejsce i jeśli chce się przejechać kawałek Tajlandii to każdy inny, lecz nie ten. Jaka jest prawda? Czy warto pojechać na urlop w tamte okolice? Czy dobrze jest wybrać Pattaya last minute w atrakcyjnej cenie?

Wakacje w Bieszczadach - co pożądane byłoby zobaczyć

wodospad w Bieszczadach
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych gór w całej Polsce, które zachwycają majestatycznymi górskimi szczytami, czarownymi pejzażami oraz licznymi atrakcjami turystycznymi. Wybierając się na urlop w Bieszczadach, powinno się zwiedzić najpopularniejsze szczyty, takie jak na przykład Tarnica, Wielka Rawka bądź Halicza. Jeśli chodzi o najciekawsze atrakcje w Bieszczadach, to pożądane byłoby zobaczyć leśną kolejkę w wąskotorową, a także wybrać się na stoki górskie. W Bieszczadach odkryjemy sporo atrakcyjnych szlaków górskich, zarówno tych prostszych, jak również trudniejszych.

Gdzie udać się na wakacje w tym roku? Najlepsze oferty!

wakacje
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Oferta na wakacje działających na terenie naszego kraju biur podróży nieustannie się powiększa. Stale oferowane są w nich nowe kierunki. Są wśród nich również te nadzwyczaj egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Wśród tych ostatnich jest także Barbados. Na co postawić?

Nie masz pomysłu w którym państwie spędzić tegoroczny urlop? Nie wahaj się ani chwili dłużej tylko już dzisiaj zabukuj wczasy w Turcji albo w Tunezji!

plaża - Turcja
Author: VinceTraveller
Source: http://www.flickr.com
Lato już coraz bliżej, uczniowie kończą zajęcia, a rodzice myślą o idealnym urlopie. Aktualnie zdecydowanie więcej ludzi stawia na spędzenie wakacji poza Europą. Dzięki rozwojowi lotnictwa w parę godzin można dolecieć na inny kontynent i właśnie tam przeżyć wymarzone wczasy.

Chorwacja wymarzonym miejscem na relaks

eurolot bombardier
Author: Eric The Fish
Source: http://www.flickr.com
Stojąc przed wyborem destynacji na wycieczkę, polecane jest zwrócić uwagę na przeceny lotnicze różnych przewoźników. Tak więc możemy trafić na loty do Chorwacji w rewelacyjnej cenie, która bezsprzecznie robi wrażenie. Zadowoleniu szczęśliwców, jaki zdążyli schwytać tę rewelacyjną okazję, nie ma końca. Rekomendacja szczęśliwych podróżników mówi sama za siebie i tym samym zachęca do korzystania z niezwykle korzystnych usług przelotowych.

Chcesz przeżyć niezwykłe wczasy? Zdecyduj się na ciekawe wakacje za granicą

Egipt
Author: Egypt Excursions Online
Source: http://www.flickr.com
Planowanie urlopu jest czynnością wyjątkowo miłą, a zarazem zajmującą. Należy podejmować ważną decyzję, w jakie miejsce pojedzie się, aby odpoczywać, jak także znaleźć ciekawą propozycję w biurze podróży i wykonać potrzebną rezerwację. Kwestia, gdzie wybrać się na wakacje, potrafi spowodować sporo kłopotów.

Idealny pomysł na zdrowy wypoczynek

wczasy w górach
Author: Scott Jordan
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ciągle gdzieś pędzimy na łeb, na szyję. Nie mamy czasu by zdrowo się odżywiać, brak nam ogółem czasu na wszystko. Staramy się samych siebie przed sobą wytłumaczyć, a to z tego, że nie mieliśmy czasu kolejny raz zjeść śniadania, czy też tłumaczymy się przed sobą z zajadania stresu ogromną ilością słodyczy. Dopiero, gdy dobiera się do nas choroba większość z nas chce coś w swoim życiu zmienić.

Co wziąć na wyjazd pod namiot

namiot
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas wie i zdaje sobie sprawę , jak bardzo istotna jest praca. Daje nam ona środki, dzięki którym mamy możliwość się utrzymać, jak również rozwijać nasze hobby i zainteresowania. Jednak zdarza się, że zdobywanie forsy staje się celem życia i zapominamy o wszelkich innych radościach a nawet nie mamy ochoty czy zdaje się nam, że nie potrzebujemy wczasów czy odpoczynku. Można uznać, że na szczęście nie jesteśmy takimi pracoholikami jak na przykład Japończycy, których prawie siłą trzeba kierować na wakacje. W Polsce coraz bardziej popularny zostaje wakacyjny wypoczynek za granicą.

Pages