deski

Interesujące artykuły

Windsurfing - ciekawa i coraz bardziej atrakcyjna dyscyplina sportowa

Windsurfing
Author: Albert Torelló
Source: http://www.flickr.com
Windsurfing jest to wodna dyscyplina sportowa, która dostarcza niemało fenomenalnych emocji. Sport ten posiada wielu pasjonatów i staje się coraz bardziej atrakcyjny na całym świecie. Miłośnicy sportów wodnych, jacy lubią dreszczyk emocji oraz mocną adrenalinę często uprawiają właśnie windsurfing.

Zakup deski snowboardowej dla ludzi początkujących

Author: www.nartyslowacja.pl
Uprawianie snowboardu stało się obecnie jednym z najbardziej modnych sportów zimowych. Osoby początkujące muszą jednakże pamiętać, że priorytetowe znaczenie, nie tylko dla ich nauki, ale też dla bezpieczeństwa, ma zakupienie stosownej deski. Oferta sklepów jest współcześnie dosyć zróżnicowana, z tego powodu każda osoba będzie potrafiła odszukać dla siebie deskę.
Tags: 

Jak najkorzystniej przygotować się do szaleństwa na śniegu

Author: CROPP
Zima przynosi ze sobą śnieg, a dla wszystkich amatorów szaleństwa na śniegu jest to czas doskonałej rozrywki. Co jednak w sytuacji, gdy znudziły nam się narty? Nic prostszego - czas, by zacząć jeździć na desce. Przeżycia będą na pewno bezcenne. W jaki sposób najskuteczniej przygotować się do zimowego szaleństwa na snowboardzie?

Jak snowboard jest tak popularny w ostatnich latach, najważniejsze elementy wyposażenia dla miłośnika tego sportu.

snowboard
Author: CROPP
Source: CROPP
Narciarstwo przed długie lata było najpopularniejszym zimowym sportem, jednak w ostatnich latach coraz więcej osób zobaczyć można zjeżdżających na deskach. Przebojem się one wdarły na narciarskie stoki, zyskując bardzo dużą popularność. Na początku narciarze nieco lekceważyli snowboard, ale zwiększająca się liczba uprawiających ten sport sprawiła, że snowboardziści zaczęli być tolerowani na trasach zjazdowych.

Obowiązkowe akcesoria do snowboardu

Author: Turistrada.pl
Sezon snowboardowy za nami, jednak lub na pewno? W każdej chwili można wybrać się za nieduże pieniądze do śnieżnego raju. Dobrze jest jednak zainwestować w odpowiednio dopasowany sprzęt, który zagwarantuje nam wygodę oraz pełne bezpieczeństwo.