dieta

Interesujące artykuły

Trafiona dieta na wzrost mięśni

dobre na diecie
Author: Roberto
Source: http://www.flickr.com
Poprawnie ułożona dieta na masę stanowi dopełnienie treningu na masę. Dzięki niej dużo szybciej pojawią się rezultaty naszych ćwiczeń. Poddając organizm treningowi cielesnemu zwiększa się jego zapotrzebowanie na kalorie. To, ile będziemy musieli dostarczyć dodatkowych kalorii jest sprawą indywidualną oraz zależną od natężenia ćwiczeń, naszych indywidualnych uwarunkowań.

Jak zapobiec zaparciom?

brzuch
Source: www.huffingtonpost.com
Zaparcia, znane także jako obstrukcja bądź zatwardzenie, to częsta przypadłość. Nie należy jej bagatelizować, gdyż w poważnych przypadkach może stać się przyczyną śmierci. Ta niewygodna oraz krępująca przypadłość może mieć przeróżne uzasadnienie. Trzeba wiedzieć, że przed użyciem produktów aptecznych, można próbować zwalczyć ją metodami domowymi oraz naturalnymi.

Świetna forma w domu

Author: iStock.com
Jesień i zima to idealny moment na wyrabianie sylwetki. Zdobycie karnetu do klubu fitness w Polsce to dość nietania sprawa. Dużo bardziej opłacalne jest sprawienie sobie prywatnej siłowni w mieszkaniu. Jeżeli masz odpowiedni metraż, na przykład w garażu bądź w piwnicy, warto nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i szlifować formę kiedy chcesz. Bez tłumu ludzi i głośnej muzyki.

Jak dbać o siebie w ciąży?

Kobieta w ciąży
Author: baby-shower.pl
Source: baby-shower.pl
Zdrowie w ciąży to po prostu wymóg. Kobiety próbują się zdrowo odżywiać, wymyślają sobie specjalne aktywności, łykają witaminy. Jak wytrwać ciążę bez problemów?

Sterydy nie zawsze są wyłącznie szkodliwe

siłownia
Author: iStock.com
Source: iStock.com
Zazwyczaj można spotkać się z ostrym stwierdzeniem, że substancje odżywcze, które przyjmowane są przez kulturystów, jak i też od czasu do czasu przez osoby chodzące na siłownię są niedobre oraz że spowodują więcej szkody aniżeli pożytku, a co się z tym łączy, warto je wycofać ze sprzedaży. Prawda jednak jest taka, że one, tak jak wszystko inne, posiadają swoje dobre oraz negatywne strony, a jedynie od nas będzie zależało, w jaki sposób będą oddziaływały na nasz organizm.

Serce jak dzwon

szpital
Author: Serge Tanet
Source: http://www.flickr.com
Serce mamy wyłącznie jedno. chociaż podatne na egzystencjalne problemy, do których zaliczyć można choroby, oraz zawody sercowe, bije w najlepsze i nie planuje przystopować. Co jednak, gdy coś zaczyna się wydarzać, coś co nas niepokoi, coś nienaturalnego, szkodzącemu naszemu bezpieczeństwu bezpieczeństwa? początkowo stosujemy swoje znane metody: herbata ziołowa na uspokojenie, ciut ruchu, gdy to nie skutkuje ze zgrozą łapiemy się za serce i idziemy do specjalisty – kardiologa.

Najlepsze ćwiczenia na brzuch w domu? Zobacz co polecamy

ćwieczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi sądzi, że kondycję można wypracować wyłącznie na siłowni pod bacznym okiem fachowców. Oczywiście jest to wymówka, jaką wykorzystuje wiele osób śniących o poprawie kondycji i świetnej sylwetce, lecz niebędących gotowych na wysiłek i wyrzeczenia. Podobne wyniki jak na siłowni można wypracować w domowym zaciszu, bez potrzeby inwestowania w kosztowny sprzęt. Jak się za to wziąć?

Wysokiej postaci produkty dla kulturystów i nie tylko

tabletki2
Source: http://www.sxc.hu
Na naszym rynku jest dużo towarów, jakie są nadzwyczaj pożyteczne dla polskich sportowców i pomagają im uzyskać wyśniony wizerunek. Jednak należy wiecznie pomnieć o tym, że tego typu odżywki trzeba zażywać z głową. No, bo wiadome jest, że to, co dla jednego sportowca jest wyśmienite, dla pozostałego nie koniecznie musi takie być. Nader istotne jest, żeby przy regularnych treningach w diecie ewentualnego sportowca nie zabrakło odżywek białkowych, jakie jak nie ulega wątpliwości powstają na bazie przeróżnego typu białek.

Leki wspomagające odchudzanie - w jaki sposób oraz kiedy powinno się je stosować?

Dieta, warzywa, odchudzanie
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Odchudzanie jest obecnie jednym z popularniejszych problemów pobudzanych w Internecie, na forach, blogach czy serwisach społecznościowych. Dla wielu osób modelem odchudzania oraz dbania o posturę są znane instruktorki ćwiczeń oraz fitnessu, które zachęcają do dbania o prywatne ciało. Naturalnie dużym atutem jest to, że zwiększa się świadomość społeczeństwa powiązana z dbaniem o sylwetkę oraz zdrowe ciało.

Jakie działania można podjąć, żeby utrzymać na dłużej odpowiednio szczupłą sylwetkę

suplement
Author: iStock
Source: iStock
Mało jest osób, które nie marzą o tym, aby mieć szczupłą sylwetkę. Jednak w rzeczywistości różnie może z tym być, bowiem nieodpowiednie nawyki żywieniowe, nieodpowiednia dieta i zbyt mało ruchu powodują, że niestety przeważnie będą się pojawiały najróżniejsze zaokrąglenia figury.

Pages