turyści

Interesujące artykuły

Jak spędzić niesamowity weekend majowy?

wycieczka kajakiem
Author: Trevor Mattea
Source: http://www.flickr.com
Zapewne nie powiem nieprawdy, jeśli rzeknę, że obecnie ludzie w Polsce kochają weekendy majowe. Myślę, iż te majowe dni to niezwykła okazja na to by nareszcie odpocząć, zażyć relaksu, najzwyczajniej podładować nieco akumulatory - do wakacyjnego wypoczynku. Chciałbym szczególnie polecić w tym momencie złożenie wizyty na Mazurach. W końcu Mazury to bez dwóch zdań jedna z najwspanialszych krain leżących na obszarze Polski. To zasadniczo wspaniałe, że Mazury leżą na właśnie terytorium naszego kraju - a nie zawsze tak bywało!

W jakie miejsce wybrać się na wspaniały urlop czyli zalety jednych z najpiękniejszych wysp na świecie, to znaczy Seszeli

krajobraz Seszele
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Piaszczyste plaże, wspaniała pogoda i słodkie lenistwo - z tym właśnie kojarzą się dużej części z nas wymarzone wakacje. Lecz rzeczywistość przeważnie będzie nieco inna, bo czy będzie nasze wybrzeże, czy rejon Morza Śródziemnego, czy też tak popularne Morze Czarne, to trudno tam będzie znaleźć dużo ciszy i spokoju. Są jednak miejsca, jakie już na zdjęciach prezentują się jak z bajki, a w rzeczywistości jeszcze bardziej niesamowicie.

Na jakie rozwiązania warto zdecydować się już teraz?

góry, Bułgaria
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj dostępne propozycje ciekawych wycieczek rodzinnych i nie tylko, takich jak Chorwacja last minute, odnaleźć możemy w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Bogactwo rewelacyjnych opcji spotyka się ze znacznym zadowoleniem klientów. Chcą oni sięgać po sprawdzone oferty, więc najczęściej sugerują się rekomendacją innych. Rekomendacja bierze się szczególnie z zaangażowania naszych specjalistów w przygotowywanie godnych polecenia ofert.

Wakacje Mazury nie tylko dla amatorów motorówek

mazurskie jezioro
Author: Saskia van de Nieuwenhof
Source: http://www.flickr.com/
Każdy odnajdzie coś interesującego wprowadzając nocegi Giżycko. Udając się na wakacje, próbujemy poszukać takich miejsc, które radują się świetną opinią, mają nam dużo do zaproponowania, a jeszcze podarują nam możliwość zwiedzenia okolicznych miejscowości.

W którym miejscu znaleźć bezpieczny urlop w egzotycznej Tajlandii?

w Tajlandii
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Bangkok jest z zasady bezpiecznym miastem więc osoby przybywające na wczasy w te strony, nie powinny bać się go w wyższym stopniu niż dowolnej innej stolicy. Niewątpliwie w każdym nowym miejscu, a zwłaszcza w wielkim mieście wypada pamiętać o pewnych podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Metropolia ta ma niewysoki wskaźnik przestępczości, gorzej wypada w sferze korupcji, jednak to nie tyczy się podróżników.

Jakiego rodzaju atrakcje mogą czekać na turystów nad polskim morzem?

Plaża nad Bałtykiem
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Wybrzeże Bałtyku od dłuższego czasu przyciąga naprawdę wielu turystów. Ogromne większość z nich pragnie odpoczywać w najbardziej znanych miejscowościach urlopowych. Ci, którzy odszukują terenów znacznie bardziej spokojnych mogą odwiedzić wioskę Jantar, która w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Metoda na przepiękne wakacje - urokliwe Karaiby

Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Dużo osób marzy o ciekawym urlopie spędzanym w interesującym miejscu, które urzeknie cudownym klimatem i autentyczną egzotyką. Takie ferie mogą – w zależności od miejsca i upodobań – dostarczyć zarówno powiew nowości oraz przygodę, jak i wspaniały odpoczynek; obie formy rozrywki sprzyjają w oderwaniu się od zwyczajnych nudnych spraw. Spośród mnóstwa licznych miejsc można wybrać dużo odległych krain, mimo to obecnie doskonałym miejscem są Wyspy Karaibskie – posiadają dużo zalet, które wyróżniają ów uroczy archipelag wśród innych prawdopodobnych miejsc na urlop.

Pragniesz spędzić urlop we Wrocławiu? Już teraz musisz zacząć zastanawiać się nad wyborem hotelu!

Stolica Dolnego Śląska
Author: falkowata
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to piękne miasto - zdecydowanie wie o tym właściwie każdy, kto przynajmniej raz miał przyjemność spędzić tam nieco czasu. Jeżeli zatem szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie wczasów ub po prostu ciekawego miasta na weekendowy wypad, wówczas Wrocław oczywiście powinien być jednym z Twoich podstawowych wyborów.

Marzy ci się niebiańsko czysta woda, bezchmurne niebo i gorący klimat? – wybierz się na Jamajkę

Jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Im zimniej na zewnątrz, tym bardziej marzymy o wyjeździe w naprawdę gorące i egzotyczne miejsca. Propozycji do wyboru jest oczywiście sporo. Wielu ludzi pod tym względem decyduje się na ogół na tropikalne wyspy, a takich sporo rozmieszczonych jest chociażby na Morzu Karaibskim. Kusi ono wspaniałymi błękitnymi wodami oraz słonecznymi i piaszczystymi plażami. Z tego też względu właśnie szczególnie te wyspy cieszą się największym zainteresowaniem turystów. Wlicza się do nich oczywiście Kuba, Haiti, czy niezwykle sławna Jamajka.

Pages