problem

Interesujące artykuły

Jak radzić sobie z problemami z włosami i skórą głowy?

Piękne i zdrowe włosy
Author: Fotolia.com
Source: Fotolia.com
Włosy posiadają niezwykle ważną funkcję dla organizmu, chroniąc skórę głowy i osłaniając ją od niskich temperatur. Odgrywają również niezwykle istotną funkcję estetyczną, ponieważ stanowią istotny składnik wyglądu. Od dobrze dobranej fryzury uzależnione jest bardzo dużo, można poprzez nią przykładowo optycznie zmieniać kształt twarzy. Staranne dbanie o włosy to nie wyłącznie domena pań, ale wszystkich ludzi.

W jaki sposób zatrzymać występowanie zatruć pokarmowych?

Domowy sposób na dolegliwości
Author: Kurman Communications, Inc.
Source: http://www.flickr.com
Niemała grupa osób uważa, że jęczmień na oku można najłatwiej, szybko i najskuteczniej wyleczyć za pomocą od dawna znanej metody – pocierać chore miejsce prawdziwym złotem. W aptece znaleźć można jednak bezpieczne, bo wielokrotnie przetestowane maści różnego rodzaju, które pozwolą uśmierzyć ból i prędko usunąć tę niedogodność. Jęczmień przeszkadza nie jedynie przez wzgląd na estetykę, ale może być także oznaką osłabienia naszego organizmu.

Jak spędzać wspaniałe wakacje i nie przepłacać?

Egipt
Author: Kai Hendry
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to wyczekany czas na zasłużony wypoczynek. Wielu z nas chciałoby, aby w tym okresie maksymalnie wypocząć, najchętniej w czasie pięknej pogody. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na wakacje za granicą. Jeśli chcemy zaoszczędzić, a dodatkowo możemy sobie pozwolić na wyjechanie niemalże z dnia na dzień, warto śledzić oferty last minute sprawdzonych biur podróży. Wybierając ofertę last minute Egipt, Grecja czy Hiszpania mogą być w zasięgu naszej ręki, nawet za połowę normalnej ceny.

Pokopmy

buty sportowe
Author: Sneaker
Source: Sneaker
Miejski tryb życia, postępująca komputeryzacja, przyspieszający, ciągły wyścig po sukcesy w biurze czy możliwie najlepsze wyniki w nauce sprawiły, że niewielu z nas dba jak należy o formę ciała i zdrowie. Dotyka to między innymi najmłodszych, którzy, tkwiąc za biurkiem przed ekranem, surfując po sieci, nie dość, że wywołują u siebie drobne zmiany w toku myślenia i sposobie zbierania informacji, które są obce dla naszej natury, ale też opychają się niezdrowymi przekąskami, które tuczą i bardzo utrudniają jakikolwiek ruch, odwodzą od wychodzenia na podwórko i gier z przyjaciółmi, nie mówiąc o właściwym uprawianiu sportu.

Sklep ze sprzętem fitness

umięśniony murzyn
Author: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Source: http://www.flickr.com
Współczesny tryb życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Należy rozpocząć od tego, że za dużo czasu spędzamy w pracy. Niezwykle często też zgadzamy się na dodatkowe godziny, pragnąc uczynić dobre wrażenie na naszym szefie. W rezultacie, przychodzimy do domu zmordowani i poddenerwowani, co nie ma dobrego wpływu na nasze samopoczucie oraz stosunki z najbliższymi. Miewamy kłopoty z zasypianiem i łatwo łapiemy wszelkiego rodzaju choroby. Nasz organizm przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my nieustannie bagatelizujemy.

Pages