góry

Interesujące artykuły

Gdzie lepiej będzie jechać na wakacje czy ferie, do polskich kurortów czy gdzieś w innym kraju.

stok
Author: Kyle Pearce
Source: http://www.flickr.com
Corocznie wiele osób staje przed wyborem, gdzie jechać na swoje wakacje czy ferie. Do wyboru przede wszystkim będzie nasz kraj, z jednej strony przepiękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Przykładowo latem bez przerwy ogromnym zainteresowaniem będą się cieszyć wakacje nad Morzem Bałtyckim. Jednak często trafiają się tu problemy z pogodą, wielu ludzi narzeka na strasznie wysokie ceny i wszechobecną komercję.

Profesjonalnie wyposażony sklep turystyczny to eldorado dla pasjonatów wypraw.

w podróży
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Często wybierając się w góry frapujemy się , w który sprzęt się wyposażyć, żeby wszystko idealnie współgrało ze sobą, było trwałe i komfortowe. Początkowo co przeważnie robimy to sporządzamy listę rzeczy, tak aby wykreślić te, jakie mamy od tych, które trzeba kupić. Mając już rozeznanie udajemy się do specjalistycznych sklepów, z akcesoriami turystycznymi, w celu zakupu potrzebnych przedmiotów.

Wyruszamy w zimie w góry - sprzęt oraz ubiór

w górach zimą
Author: Jeremy Bronson
Source: http://www.flickr.com
Co roku duża ilość osób staje przed dylematem - w jaki sposób się przyodziać oraz co zapakować do plecaka idąc w góry. Latem kwestia wygląda zdecydowanie lepiej aniżeli w zimie. Zima to już wielowarstwowa garderoba, odpowiednie obuwie trekingowe razem ze sprzętem pozwalającym bezpiecznie oraz wygodnie przemierzać bardziej wymagające trasy.

Kiedy młode osoby poszukują miejsca na swój idyllyczny ślub, muszą pamiętać o pięknie gór

sala weselna
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
Prawie zawsze wygląda to tak… Poznaje się mężczyzna z kobietą. Gawędzą, poznają się. W pewnym momencie zaczyna do nich docierać, że nieustannie myślą o sobie. Zakochują się. Rozpoczynają snuć wspólne plany. W pewnym momencie następują oświadczyny i nieopisana radość. W bliskich planach pojawia się ślub. I wtedy rodzi się problem.

Nie wiesz dokąd wybrać się na następny weekend. Popatrz dookoła i dostrzeż te mniejsze miasta na mapie

Pokój hotelowy
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzi weekend i nie wiesz co z nim począć. Przejrzałeś już miejskie atrakcje na ten miesiąc i nie tryskasz zachwytem. Być może następne dwa dni w domu przed telewizorem albo z książką? Niezupełnie. W Polsce jest dużo pięknych miejsc, których zapewne nadal nie odnalazłeś.

Letnie urlopy coraz bliżej, czyli w naszych górach naprawdę można odpocząć

wakacje
Author: Kolin Toney
Source: http://www.flickr.com
Wakacje będą szybciej niż się nam zdaje. Dlatego osoby, które chcą gdzieś wyjechać, muszą już dzisiaj zacząć myśleć o wynajęciu miejsca do spania. Pośród chętnie obieranych w naszym kraju kierunków znajdują się góry. Nie wszyscy decydują się na jednak pełne ludzi Tatry. Interesujący urlop można spędzić też w Pieninach.

Najatrakcyjniesze miejsce na rodzinne wakacje

domek letniskowy
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Wspólny wyjazd to wielce znaczący czas w funkcjonowaniu każdej familii, z tego powodu wybór odpowiedniego miejsca powinien być przemyślany. najpierw trzeba się zastanowić, który rodzaj kwaterunku nas interesuje czy chodzi o mały domek czy duży z większym podwórkiem, domek letniskowy nad jeziorem z własną linią brzegową, a może apartament w hotelu z dostępem do basenu i spa.

Mamy dużą szansę zrelaksować się blisko natury

Góry Izerskie
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy dosyć miejskiego gwaru, który towarzyszy nam na co dzień, pragniemy się wyciszyć oraz lepiej zapoznać z otaczającą nas przyrodą, to bez wątpienia w czasie urlopów musimy zatrzymywać się w przeróżnych ośrodkach agroturystycznych, gdzie ten kontakt z przyrodą będzie na pewno bliski. To tutaj będziemy mogli zobaczyć, jak wygląda takie życie w pobliżu zwierząt oraz przy wykonywaniu różnych zadań, na które nie mamy szans w mieście.

Jakiego rodzaju sekrety skrywa Szklarska Poręba, dlaczego powinniśmy ją odwiedzić o każdej porze roku? Przekonaj się!

Szklarska Poręba
Author: Motorrad-Presse.com
Source: http://www.flickr.com
Chociaż jest miastem, imponuje spokojem i cudowną atmosferą. Piękna okolica i wspaniała zabudowa czynią z niej najbardziej modny ośrodek turystyczny, jakim mogą się poszczycić Karkonosze. Szklarska Poręba to miejsce najlepsze do relaksu w górach, gdzie przez cały rok jesteś w stanie aktywnie spędzać wspaniały czas w hotel Szklarska Poręba.

Pages