mięśnie

Interesujące artykuły

W jaki sposób trenować, by były rezultaty? Jakie reguły są najbardziej istotne? Których reguł przestrzegać?

trening na siłowni
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Budowa masy mięśniowej jest tak naprawdę skomplikowanym procesem, dotyczy on wielu aspektów. Nie powinno się być zdania, iż dużą masę mięśniową możliwe jest by zbudować jedynie dzięki treningowi lub dzięki suplementom. Trzeba trzymać się paru najważniejszych zasadach. Na wstępie trzeba określić rodzaj budowy naszego ciała. Należy sprawdzić czy jesteśmy mezomorfikiem, a może endomorfkiem? Powinno się ćwiczyć każdą część tkanki mięśniowej, to właśnie wtedy uda się rozbudowa mięśni.

Aktywny program treningowy na rychły przyrost mięśni

siłownia
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Śliczna i zdrowa sylwetka to nie jedynie sylwetka zgrabna, lecz również umięśniona. Tyczy się to zarówno mężczyzn jak także kobiet, gdyż kobieta, która ma ślicznie wyrzeźbione oraz umięśnione ciało przedstawia się istotnie ogromnie dobrze! Wiele ludzi kojarzy sobie wygląd umięśnionej kobiety z kulturystką, niemniej jednak niewielkie i subtelnie zarysowane mięśnie u kobiet powodują, że wygląda ona naprawdę pięknie i nadzwyczaj seksownie. Natomiast mięśnie u mężczyzn też przyciągają uwagę, powodują, że jest on silniejszy i symetrycznie zbudowany co niewątpliwie przyciąga wzrok wielu kobiet.

Zacznij się ruszać już teraz

Author: Fit4Fun
Pompki to znakomite ćwiczenie, które jest celowane nie tylko dla panów, ćwiczą w ten sposób także kobiety, albowiem jest to ćwiczenie, które doskonale oddziałuje na biust. Pompki są skuteczne w formowaniu klatki piersiowej tylko pod warunkiem, że są one wykonywane prawidłowo.

Trening – jak go współcześnie zaplanować, żeby mieć pewność, że osiągnie się zadowalające rezultaty?

Ćwiczenia na brzuch
Source: jezebel.com
Dziś kładziony jest bardzo duży nacisk na posiadanie zgrabnego, wysportowanego ciała. Jednak osiągnięcie takiego rezultatu wymaga ogromnych nakładów pracy i wysiłku. Nic nie przychodzi samo. Podstawowe znaczenie ma prawidłowo dostosowana aktywność fizyczna. Jak w takim razie zaplanować skuteczny trening?

Jak wybrać akcesoria masujące

Author: Wrocławskiego Parku Wodnego
Są niezwykle różne typy masażu. Choćby najbardziej popularny masaż relaksujący, masaż terapeutyczny, wiele rodzajów masażu skupiającego się na mięśniach jakim poddają się ludzie uprawiający sport… Wymieniać można by długo. Skupmy się jednak na tym ostatnim rodzaju. Masaże, którym poddają się sportowcy nie należą do przyjemnych. Doskonałym przykładem mogą być tutaj biegacze długodystansowi. Rozpoczyna się właśnie czas jesiennych startów, w Polsce na jesień odbywają się trzy biegi maratońskie – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a trening przed startem trwa dobrych kilka miesięcy.

Odszukajmy dobre ćwiczenia na klatę

ćwiczenia na klatkę
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Jakie odżywki na rzeźbę musimy stosować?

Wygląd naszego ciała jest niezwykle ważny, a im wspanialej się ono prezentuje, tym bardziej pewni siebie będziemy i tym więcej włączymy się w przeróżnego rodzaju inicjatywy.

Sport pozwala zadbać o zdrowie oraz dostarcza sporo rozrywki

moda
Author: BOSS Green
Source: BOSS Green
Sport na całym świecie jest niezwykle popularny. To dziedzina dająca możliwość każdemu świetnie się bawić dzięki rywalizacji z innymi, jak też pozwala podziwiać i dopingować swych ulubionych sportowców, jacy profesjonalnie uprawiają daną dyscyplinę sportu. Dla każdego człowieka, jest to dziedzina niesamowicie istotna, gdyż umożliwia się oderwać od wszelkich problemów i obowiązków, ale także ułatwia skutecznie zadbać o swoją kondycję fizyczną.

Dobrze dostosowana dieta na siłownię zasadniczym elementem pracy nad figurą.

mężczyzna
Source: flickr.com
Każdy człowiek bez względu na wiek, płeć czy pozycję zawodową chce cudownie wyglądać. Spora liczba z owych osób chce coś w tym kierunku zrobić. Jedni starają się porządnie żywić, kolejni uprawiać jakieś sporty. Istnieje spora ilość sposobów na zachowanie idealnej figury swojego ciała. Tymczasem bardzo częstym sposobem na dobry wygląd będzie zażywanie właściwie zbilansowanej diety jak i ćwiczenia siłowe.

Przygotowanie do triathlonu należy zainicjować jak najszybciej

Maraton
Author: Dave Wright
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zamierzamy wziąć udział w jakichś zawodach, to pragniemy się jak najlepiej do nich przygotować, tak aby pozyskać jak najwyższe miejsce. Niezwykle wymagającymi zawodami okazują się być te, które łączą ze sobą biegi, pływanie i jazdę na rowerze, bo tu powinniśmy się poszczycić nie tylko wspaniałą formą, ale również właściwym umocnieniem praktycznie wszystkich części ciała.

Najlepszy sprzęt sportowy do domu

Author: iStock.com
Zwykle bywa tak, że nie mamy ochoty wybyć z domu, aby poćwiczyć. Nawet jeśli znaleźliśmy siłownię niedaleko, zdaje się to wielką wyprawą. Trzeba spakować sportowy strój, ręcznik, pamiętać o wodzie i podobne. Jeśli jesteśmy w takiej sytuacji powinniśmy pomyśleć o zakupieniu paru sportowych sprzętów do domu. Wówczas będziemy mieli możliwość by zadbać o formę nie ruszając się z własnych czterech kątów.

Pages