mięśnie

Interesujące artykuły

Przesiądź się na rower

Author: sfllaw
Jest naprawdę wiele przyczyn, dla których opłaca się zatrzasnąć auto w garażu i wsiąść na ekologiczne dwa kółka. Omawiamy najbardziej przekonujące z nich, by i ciebie, drogi internauto, nakłonić do tej odmiany. Miłej lektury.

Wszystko co trzeba wiedzieć o odżywkach dla sportowców

ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu warto zadbać o własne ciało i masę mięśniową, nie tylko chodząc na siłownię. Pomóc są w stanie tutaj specjalnie odżywki dla sportowców. Dobre produkty zakupi tam najczęściej zarazem początkujący konsument, jak również osoba nastawiona na długotrwałe trenowanie własnego ciała.

Relaks w Kołobrzegu

Apartamentowiec nad morzem Dune
Author: Mielno Holding - Firmus Group
Source: Mielno Holding - Firmus Group
Sposób życia, jaki we współczesnych czasach prowadzimy nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Jesteśmy stale zabiegani, przepracowani, niewyspani. Warto, chociaż na sekundkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Świetnym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie posiadają za bardzo dużo wolnego czasu – weekendowy pobyt w spa.

Fitness w stolicy Wielkopolski dla każdego.

Ćwiczenia
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Sieć klubów fitness w Poznaniu zrodziła się z miłości do ruchu. Istnieją od 2006 roku. Podstawowym priorytetem jest pokazanie innym jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna. Ruch ma wielki wpływ na samopoczucie. W klubach fintess w Poznaniu oprócz kompetentnego podejścia do zajęć treningowych, propaguje się też zdrowym lifestylem i umiejętnością bawienia się ruchem.

Odpowiedni masaż

Jeżeli nasza praca jest siedząca, albo intensywnie uprawiamy sport często przydaje się nam masaż. Wiadomo są to inne masaże. Inaczej potraktowany zostanie pracownik korporacyjny, którego boli kręgosłup od wielu godzin siedzenia w tej samej pozycji przy biurku, a inaczej potraktowany zostanie na przykład biegacz, któremu trzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia przykurczonych ścięgien.

Przygotowanie do triathlonu należy zainicjować jak najszybciej

Maraton
Author: Dave Wright
Source: http://www.flickr.com
Gdy chcemy brać udział w jakichś zmaganiach, to chcemy się jak najwspanialej do nich przygotować, tak aby osiągnąć jak najwyższe miejsce. Niezwykle trudnymi zawodami są te, które łączą ze sobą biegi, pływanie i jazdę na rowerze, ponieważ tu musimy się pochwalić nie tylko świetną formą, lecz też właściwym wzmocnieniem właściwie wszystkich elementów ciała.

Jak choćby zbliżyć się zewnętrznym wyglądem do choćby Pudziana?

ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Bardzo łatwo zauważyć, że wśród polskich facetów w ostatnim czasie jest bardzo duża chęć znaczącego zwiększenia własnej masy - i oczywiście mięśni. Ja to świetnie potrafię zrozumieć, bo sam kilka lat temu również całymi godzinami myślałem sobie, co zrobić, aby po prostu przypakować. Nie ma w tym nic nieodpowiedzialnego - naturalnie należy zachować odpowiedni umiar, ale to chyba ze wszystkim tak jest. Jak w takim razie masz okazję zbliżyć się do choćby Mariusza Pudzianowskiego, czyli tego człowieka, który jest idolem dla tysięcy Polaków?

Sport pozwala zadbać o zdrowie oraz dostarcza sporo rozrywki

moda
Author: BOSS Green
Source: BOSS Green
Sport jest na całym świecie imponująco popularny. To dziedzina umożliwiająca każdemu doskonale się bawić poprzez rywalizację z innymi, jak także pozwala podziwiać i dopingować swoich ulubionych sportowców, jacy profesjonalnie uprawiają sport. Z perspektywy każdego człowieka, jest to dziedzina niezwykle ważna, bo umożliwia się oderwać od wszelkich problemów i obowiązków, jak także pozwala odpowiednio dbać o swoją kondycję fizyczną.

Jak wybrać akcesoria masujące

Author: Wrocławskiego Parku Wodnego
Istnieją niezwykle różne rodzaje masażu. Choćby najpopularniejszy masaż relaksujący, masaż leczniczy, mnóstwo rodzajów masażu mięśni którym poddają się sportowcy… Wypisywać można by długo. Skupmy się jednak na tym ostatnim typie. Masaże, jakim poddają się sportowcy nie są specjalnie przyjemne. Doskonałym przykładem mogą być tu biegacze na długich dystansach. Rozpoczyna się właśnie czas jesiennych startów, w Polsce na jesień odbywają się trzy maratony – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a trening przed startem trwa dobrych parę miesięcy.

Pages