miasta

Interesujące artykuły

Jakie rozrywki i atrakcje oferuje swoim gościom Szczecin, baza noclegowa w tym mieście.

port w Szczecinie
Author: a.fiedler
Source: http://www.flickr.com
Jednym z większych a zarazem bardzo popularnych miejscowości nad Morze Bałtyckie jest Szczecin. Położony on jest w północno-zachodniej części Polski, nad ujściem Odry do morza. Jego położenie sprawiło, że jest on obecnie niezwykle istotnym punktem na handlowej mapie tego regionu Europy, przed wiekami przebiegały przez niego liczne kupieckie szlaki.

Rolki zyskują współcześnie coraz wyższą popularność – czemu dobrze jest na nich często jeździć?

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Po modzie na rower, później modzie na bieganie, przyszła kolej na rolki. W szczególności w Warszawie oraz pozostałych sporych metropoliach widać wyraźnie, że o wiele więcej osób interesuje się rolkami oraz na nich jeździ. Cóż, jest to z pewnością rzeczywiście interesujący sport, dzięki któremu można obcować ze środowiskiem i być bliżej ludzi.

Akcesoria do sportów zimowych

dom - zima
Author: Baumit
Source: Baumit
Zima już blisko, a razem z nią czas wspaniałych i wciągających sportów zimowych. Takie przygody, jak narciarstwo, łyżwiarstwo czy snowboard zdarzają się w końcu jedynie kilka razy w roku. Jednak by sporty zimowe wywoływały przyjemność, koniecznie niezbędne jest też perfekcyjne wyposażenie.

Poszukujesz roweru do miasta? Wybierz single speed

zaparkowane rowery
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Kiedy tylko nastaje wiosna, wiele ludzi zaczyna intensywniej myśleć o podjęciu wysiłku fizycznego, z powodu chęci poprawienia swojej formy na urlop. Wykupują karnet na siłownię, uczęszczają na basen, grają w tenisa.

Apartamenty Zakopane centrum cieszą się sporym zainteresowaniem

zakopane
Author: Lukas Plewnia
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty Zakopane ma właściwie wyposażone. Kiedy planujemy urlopowy wyjazd, to musimy myśleć w pierwszej kolejności, gdzie pragniemy się zameldować na nocleg, tak by okazało się być elegancko oraz by były spełnione wszystkie nasze wymagania.

Rzeszów to coraz prężniej rozwijający się ośrodek miejski. Miasto z bogatą historią, z możliwościami na przyszłe lata

Rzeszów
Author: jmv
Source: http://www.flickr.com
Rzeszów to jedno z największych polskich miast, rozciąga się na granicy dwóch makroregionów. Jednym z nich jest Kotlina Sandomierska, drugim Pogórze Środkowobeskidzkie. Najistotniejsza część miejscowości rozciąga się na Podgórzu Rzeszowskim, z kolei pozostałe tereny, to północny kraniec miasteczka, który leży na Pradolinie Podkarpackiej i południowy obszar miasta położony na Pogórzu Dynowskim.

Oferty hotelowe z Wrocławia i nie tylko

Wrocławski rynek
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Znakomicie przygotowana baza hotelowa to coś, czym może się dziś pochwalić wiele miast w naszym kraju. Zależnie od celu wizyty będą weźmie się pod uwagę inne kryteria przy wyborze pasującego miejsca noclegowego. Część przyjezdnych woli luksusy, dla innych natomiast szczególnie istotne jest bliskie położenie obiektu względem ważnych pod względem strategicznym punktów miasta.

Oferty dla fanów narciarstwa

narciarstwo
Author: kcxd
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością niejednokrotnie zastanawialiście się z bliskimi, z rodziną lub przyjaciółmi, dokąd warto wybrać się zimą. Gdy pod lupę brane są pod uwagę narty Zakopane będzie z pewnością idealnym wyborem. Rewelacyjnie przygotowana baza noclegowa oraz gastronomiczna to nie jedyne mocne strony, jakimi wyróżnia się stolica Tatr na tle pozostałych miejscowości w naszym kraju. Warto wybrać się, by tam poszusować w tak wyjątkowej okolicy, podziwiając naturę i atrakcyjne widoki. Górskie powietrze z pewnością zrobi swoje!

Pages