czas

Interesujące artykuły

Najpopularniejsze suplementy

Author: LibidoForte
Ścieżka do pożądanej formy to generalnie 3 istotne rzeczy. Primo, właściwe menu. Nie wolno lekce sobie ważyć wpływu dobrego żywienia. Jeżeli twoim dążeniem jest wzrost masy mięśniowej, musisz jeść ponad zapotrzebowanie. Osoby, które schodzą z wagi, powinny wcinać poniżej zapotrzebowania dobowego. Menu atlety ma obfitować w białko, zdrowe tłuszcze i złożone węglowodany.

Poszukujesz roweru do miasta? Wybierz single speed

zaparkowane rowery
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Kiedy tylko nastaje wiosna, wiele osób zaczyna intensywniej myśleć o inicjowaniu wysiłku fizycznego, z powodu chęci poprawienia swojej formy na wakacje. Wykupują karnet na siłownię, chodzą na kąpielisko, grają w tenisa.

Rodos last minute to idealna oferta dla rodzin

wycieczka po Egipcie
Author: ohhenry415
Source: http://www.flickr.com
Organizując urlopowy wyjazd musimy pomyśleć o milionie przeróżnych szczegółach, lecz najistotniejsze będzie to, by wybrane przez nas miejsce było dobre dla każdego członka familii. Żeby odnalazło się coś fajnego dla najmłodszych, lecz też dla dorosłych, tak by każdy miał szansę wypoczywać w takich sytuacjach, w jakich najbardziej mu to odpowiada.

Uwielbiasz przejażdżki na rowerze? Nie zapominaj o określonym wyposażeniu!

przejażdzka rowerowa
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze nie tak dawno temu Polacy preferowali spędzać wolny czas na kanapie. Na chwilę obecną wiemy już, że taka bezczynność niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu. W związku z tym dbamy o to, aby w naszym życiu nie zabrakło ruchu. Ogromną popularnością cieszy się na chwilę obecną jazda na rowerze, która codziennie zyskuje następnych miłośników.

W jaki sposób określić kierunki świata na obozie?

manierka
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Kiedy jedziemy na obóz, albo, gdy postanawiamy wysłać nasze dziecko na jakiś obóz, to dobrze mieć świadomość, że nasza pociecha wróci po takim obozie zmieniona. Przez dwa tygodnie będzie rodziców, tylko inne dzieciaki i opiekunowie, którzy będą mówili, że trzeba ścielić łóżka, wstawać o konkretnej porze, zjeść to, co będzie akurat w menu, bez wybrzydzania.

skorzystaj z możliwości jakie daje zima

łyżworolki
Author: Philips
Source: Philips
Zima to wspaniały okres aktywności fizycznych, które nie istnieją (albo jest po prostu duży problem z ich realizacją) latem. Jazda na nartach, snowboardzie, czy łyżworolkach to świetny sposób na idealną aktywność fizyczną dla każdego. Jakie możliwości daje zima?


łyżworolki
Author: Philips
Source: Philips
Coraz większą popularnością cieszą się u nas łyżworolki, będące idealnym sposobem na chwilę wolnego podczas zimowych dni. To idealny sposób na polepszenie sylwetki i sprawienie, że nasze ciało będzie piękne i jędrne. Co więcej, to świetna metoda poprawiająca stan naszego samopoczucia i zdrowia. Łyżworolki angażują bowiem wiele mięśni naszego ciała, są polecane szczególnie osobom chcącym mieć piękną sylwetkę każdego dnia. To dlatego popularność tego sportu rośnie. Jazda na łyżworolkach możliwa jest niemal w każdym miejscu – na wsiach może to być zamarznięty zbiornik wodny, natomiast w miastach tworzy się specjalne lodowiska, profesjonalnie przygotowane i gotowe na przyjęcie miłośników tego sportu. To dobry biznes, przyciągający w trakcie sezonu nawet kilkadziesiąt tysięcy osób. Nie ulega wątpliwości fakt, że na wypożyczalni łyżworolek można wiele zarobić. Tego typu aktywność to zimowa odpowiedź na popularne latem rolki, cieszące się uznaniem rzesz ludzi w dużych i małych miastach.

Komfortowe domki nad Bałtykiem, jakie można zarezerwować przez cały sezon.

morze
Author: Photographer Sergy
Source: http://www.flickr.com
Od czasu gdy jest możliwość zrobienia użytku z wygodnych kwater prywatnych nad morzem, jakie można zarezerwować przez całe wakacje przyjezdni znacznie lepiej oceniają wolne chwile spędzone nad polskim morzem. Są świadomi bowiem, iż kiedy skorzystają z takiej propozycji to będą mieli okazję jakoś lepiej się poczuć. I kiedy tylko ktoś mógłby sobie pozwalać na tak długi urlop to bez dwóch zdań powinien go wykorzystać.

Jak efektywnie przygotowywać się do półmaratonu oraz maratonu?

Bieganie na dobry dzień
Author: Georgia National Guard
Source: http://www.flickr.com
Wzrasta u nas moda na bieganie - taka zajawka jest na pewno fajna. W końcu pokazanie zalet częstego bieganie zajmie dużo czasu. Nierzadko niejako uzależniamy się od biegów: jakby nie patrzeć większy wysiłek sportowy powoduje, że wydzielamy z automatu do swojego organizmu endorfiny.

Pages