plecak

Interesujące artykuły

Dłuższe podróże rowerem- co zabrać ze sobą oraz jak się spakować na wyjazd, aby móc wygodnie jeździć z bagażem

Latarka
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Wybierając się w dłuższą podróż rowerem, powinniśmy pamiętać o odpowiednim bagażu. Najlepiej zabierać jedynie niezbędne akcesoria, aby nie musieć wozić dużych ciężarów. Odpowiednio spakowani możemy czerpać niezwykłą przyjemność z jazdy na rowerze. Przed pakowaniem się najlepiej zrobić listę potrzebnych rzeczy.

Wybieracie się na urlop – zobaczcie, co warto wziąć, by nic Was nie zaskoczyło

plecak
Author: Camilo Viveros
Source: http://www.flickr.com
Już niedługo urlopy, a wraz z nimi wycieczki. Bez znaczenia, w którą część Polski wyjeżdżacie, pamiętajcie, że dobre przygotowanie to podstawa. O czym warto zastanowić się zawczasu? Jakie rzeczy ze sobą wziąć? Co rzeczywiście ma znaczenie? Czy dobre wyposażenie jest w stanie pomóc?Kiedy wybieracie się na wyjazd, w czasie którego planujecie spacerować, niezbędnymi ekwipunkami są plecaki Salewa.

W jaki sposób przygotować się do wyprawy w wysokie góry? Z którego sprzętu najlepiej skorzystać?

góry
Author: tsuru_g4
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczne chodzenie po różnych górach wymaga posiadania dobrego sprzętu do asekuracji. Ma to związek z dodatkowym kosztem, natomiast na pewno warto o tym pomyśleć, by być przygotowanym najlepiej do każdej wyprawy. Gdy więc planujemy wyjazd w jakieś wyższe wzniesienia musimy mieć właściwą kwotę gotówki, żeby kupić dobrej jakości ekwipunek.

W sytuacji, gdy planujesz urlop na wyprawie w lesie albo w górach, powinieneś się do tego odpowiednio przygotować

wycieczka w góry
Author: wisley
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób decyduje się spędzać czas na świeżym powietrzu, planując sobie wypoczynek. Biorą udział w licznych obozach i zlotach, na których spotykają się amatorzy rozrywek outdoorowych. Potrzeba pomyśleć o tym, że do takich spotkań i wypraw należy się właściwie przyszykować, w równym stopniu pod względem odzieży, jak również akcesoriów. Wszystko co w podobnych wyjazdach okazuje się potrzebne, wyszukamy w salonach z militariami, jak też w niektórych sklepikach sportowych.

Letni wypad w góry

Krajobraz górski
Author: Tim Tijink
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zamyślasz w wakacje przemierzać szczyty górskie warto pamiętać o paru naczelnych regułach postępowania podczas pobytu w górach. Taka eskapada wymaga stosownego przygotowania tak pod względem logistycznym, jak też sprzętowym. Poniżej parę porad co zrobić, by twój pobyt w górach wiązał się wyłącznie z sympatycznymi doświadczeniami oraz wspomnieniami.

Jeśli wybierasz się na wakacje w bardziej ekstremalnym stylu, uwielbiasz sport i nowe, wędrowne przygody – zainwestuj czas i pieniądze w odpowiednią odzież i wyposażenie

wycieczka w góry
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi okres letni, staje się cieplej, każdemu poprawia się humor i wciąż myślimy o wypoczynkowym wolnym. Nie wszyscy jednak uwielbiają piaszczyste plaże i wylegiwanie się na piasku. Funkcjonuje w naszym kraju wielu interesantów sportu i wędrownych zapaleńców. Pora letnia towarzysyz wielu wyprawom górskim, ściezkom rowerowym, rannemu biegowi, czy realizacji różnorodnych dziedzin wyczynowych i niepopularnych.

Najlepsza jest aktywność, kiedy ruszamy w nieznane. W jaki sposób się przygotować na wyprawę w górach?

Wyprawa
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com
Jakiego typu aktywność jest najdoskonalsza w wolnym czasie? Dla każdego zapewne coś innego, jednak nie posiadamy wątpliwości, że nasze aktywności w wolnym czasie są do siebie podobne. Nie wspominając o oryginalnych i być może nawet nowoczesnych pomysłów na organizację takiego czasu, mamy pewne sposoby, jak sobie zagospodarować taki czas. Należy myśleć o nim jako o zainwestowaniu w nasze wspaniałe samopoczucie, w coś dzięki czemu możemy być bardziej zmotywowani i gotowi do niezwykłych przygód. Na taki tytuł z pewnością zasłuży aktywność fizyczna.

Jak przygotować się na urlop w górach

Piękno gór
Source: bestoutdoorphotos.com
Zamyślasz spędzić wakacje w górach? To bardzo dobry projekt, jednakże do podobnej eskapady należy się rzetelnie przygotować. Niezwykle istotna będzie twoja kondycja, a również rynsztunek, który zamierzasz z sobą wziąć. Od zawartości plecaka zależy nie jedynie twój komfort, ale również bezpieczeństwo w czasie górskiej ekskursji. Jakie wyposażenie wziąć z sobą w góry, przeczytasz w poniższym artykule.

Każdy pasjonat podróży jest świadomy, jak istotne jest właściwe osprzętowanie wykorzystywane do bezpiecznej wędrówki w zmieniających się warunkach atmosferycznych

w podróży
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na miejsce docelowe, wszystkie osoby, które kochają podróżowanie, zdają sobie sprawę z tego, że są one powiązane z wydatkami odnoszącymi się do wybrania paru akcesoriów, które nieodzownie powiązane są z życiem na przysłowiowych walizkach. Plecak lub namiot to niezbędne minimum. Jeśli punkt naszej wyprawy jest ustalony, sami łatwo możemy zorientować się, a najlepiej sprawdzić, czego dokładnie domagają się warunki panujące w danym miejscu.

Pages