plecak

Interesujące artykuły

Jeśli wybierasz się na wakacje w bardziej ekstremalnym stylu, uwielbiasz sport i nowe, wędrowne przygody – zainwestuj czas i pieniądze w odpowiednią odzież i wyposażenie

wycieczka w góry
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi lato, robi się cieplej, komukolwiek poprawia się humor i ciągle rozmyślamy o wakacyjnym urlopie. Nie wszyscy jednakże preferują piaskowe plaże i wylegiwanie się na piasku. Funkcjonuje w Polsce sporo interesantów sportowych i wędrownych pasjonatów. Okres letni towarzysyz sporej ilości wycieczkom w góry, trasom rowerowym, rannemu biegowi, czy realizacji różnych dyscyplin ekstremalnych i niepopularnych.

Na biwaku

Author: Sport-shop.pl
Przygoda, ach przygoda! Zbliża się lato, a razem z nim okres urlopowych wyjazdów. Nie każdemu pasuje spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla tych osób idealną alternatywą może być choćby wybranie się na biwak nad wodę, albo w urokliwy zakątek gór. Świetnym pomysłem jest też wyjazd za granicę, w nieznane. Jeżeli chcemy wakacje spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy tego typu przygodę.

Jak przygotować się na urlop w górach

Piękno gór
Source: bestoutdoorphotos.com
Zamierzasz spędzić wakacje w górach? To doskonały pomysł, jednak do takiej ekspedycji należy się sumiennie przygotować. Ogromnie istotna jest twoja forma, a również ekwipunek, który masz zamiar z sobą zabrać. Od zawartości plecaka zależy nie tylko twój komfort, ale także bezpieczeństwo w czasie górskiej eskapady. Jakie wyposażenie zabrać z sobą w góry, przeczytasz w tym artykule.

Plecaki podróżnika nie tylko dla fanów mocnych przygód

Author: JuanJaén
Kiedy wybieramy się w góry doskonale wiemy, że musimy się właściwie przygotować. Nie jest łatwo ogarnąć wszystkie rzeczy. Z tego powodu dobrze jest zrobić sobie listę rzeczy, które należy zabrać. Jeżeli jedziemy do hotelu, to zawsze można wziąć dużą walizkę, ale nie możemy zapomnieć o plecaku, który będziemy brać ze sobą, gdy będziemy wyruszać na szlak. Najlepszym rozwiązaniem okażą się plecaki the north face.

Dłuższe podróże rowerem- co zabrać ze sobą oraz jak się spakować na wyjazd, aby móc wygodnie jeździć z bagażem

Latarka
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Wybierając się w dłuższą podróż rowerem, powinniśmy pamiętać o odpowiednim bagażu. Najlepiej zabierać jedynie niezbędne akcesoria, aby nie musieć wozić dużych ciężarów. Odpowiednio spakowani możemy czerpać niezwykłą przyjemność z jazdy na rowerze. Przed pakowaniem się najlepiej zrobić listę potrzebnych rzeczy.

Wybieracie się na urlop – zobaczcie, co warto wziąć, by nic Was nie zaskoczyło

plecak
Author: Camilo Viveros
Source: http://www.flickr.com
Już niedługo urlopy, a wraz z nimi wycieczki. Bez znaczenia, w którą część Polski wyjeżdżacie, pamiętajcie, że dobre przygotowanie to podstawa. O czym warto zastanowić się zawczasu? Jakie rzeczy ze sobą wziąć? Co rzeczywiście ma znaczenie? Czy dobre wyposażenie jest w stanie pomóc?Kiedy wybieracie się na wyjazd, w czasie którego planujecie spacerować, niezbędnymi ekwipunkami są plecaki Salewa.

W jaki sposób przygotować się do wyprawy w wysokie góry? Z którego sprzętu najlepiej skorzystać?

góry
Author: tsuru_g4
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczne chodzenie po różnych górach wymaga posiadania dobrego sprzętu do asekuracji. Ma to związek z dodatkowym kosztem, natomiast na pewno warto o tym pomyśleć, by być przygotowanym najlepiej do każdej wyprawy. Gdy więc planujemy wyjazd w jakieś wyższe wzniesienia musimy mieć właściwą kwotę gotówki, żeby kupić dobrej jakości ekwipunek.

W sytuacji, gdy planujesz urlop na wyprawie w lesie albo w górach, powinieneś się do tego odpowiednio przygotować

wycieczka w góry
Author: wisley
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób decyduje się spędzać czas na świeżym powietrzu, planując sobie wypoczynek. Biorą udział w licznych obozach i zlotach, na których spotykają się amatorzy rozrywek outdoorowych. Potrzeba pomyśleć o tym, że do takich spotkań i wypraw należy się właściwie przyszykować, w równym stopniu pod względem odzieży, jak również akcesoriów. Wszystko co w podobnych wyjazdach okazuje się potrzebne, wyszukamy w salonach z militariami, jak też w niektórych sklepikach sportowych.

Pages