SPA

Interesujące artykuły

Sale konferencyjne, jacuzzi, basen i restauracja to tylko kilka atrakcji, które znajdziemy w hotelu

konferencja
Author: World Trade Organization
Source: http://www.flickr.com
Hotel to w obecnych czasach miejsce przeznaczone nie tylko na noclegi oraz odpoczynek po wyjazdu. Dzisiejsze hotele zapewniają wszystko, czego zapragnie podróżnik i nie tylko. W pokojach jest telewizor z kablówką, telefon, wszechstronna łazienka, barek, a na terenie całego kompleksu hotelowego mamy zazwyczaj do dyspozycji darmowy net. Hotel to doskonałe miejsce na odpoczynek i zregenerowanie sił, ale nie tylko – obecnie zakres tego, czego możemy oczekiwać po hotelach, znacznie się rozszerzył.

Poznań – piękne miasto, w którym warto zostać na kilka dni

pokój hotelowy
Author: Amy Aletheia Cahill
Source: http://www.flickr.com
Jeżdżąc po świecie, odwiedzamy kolejne stolice oraz nieduże miasteczka, które nas zachwycą, przeniosą w czasie lub pozwolą na chwilę oderwać się od codzienności. Zarazem zapominamy jak dużo do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie ciekawa architektura przeplata z kojącą przyrodą.

W jakie miejsce warto spędzić wypoczynek?

Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Dla wielu z nas tegoroczne wakacje są już jedynie wspaniałym wspomnieniem, które pomaga nam jakoś się odnaleźć w naszych miejscach pracy. Rodziny z dziećmi zwykle biorą wolne dni w okresie letnim, kiedy ich pociechy mają wakacje, ponieważ już pierwszego września latorośle wracają do szkół. Ale jeśli jesteśmy w stanie sobie zafundować wczasy wczesną jesienią albo planujemy rodzinny weekendowy wypad, to nie ma lepszego miejsca niż polskie góry.

Integracje w górach, hotel spa – jedne z najczęściej wyszukiwanych słów w Internecie związane z zabawą i wypoczynkiem

panorama gór w blasku słońca
Author: Bruce Skarin
Source: http://www.flickr.com
Obecnie praktycznie w każdym mieście znaleźć można bez trudności jakiś hotel. Jest to powiązane z tym, że coraz więcej jednostek podróżuje. Podróże te związane są nie tylko z prywatnymi wyprawami na wczasy czy weekend, ale przede wszystkim z podróżami firmowymi.

Sprawdzamy oferty - gdzie możemy zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

pensjonat w górach
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Wędrowcy z całej Polski zjeżdżają się w tereny Bieszczadów przez cały rok. Zimą można jeździć na nartach, w okresie letnim częściej zdobywa się szczyty wędrując szlakami turystycznymi. W większości przypadków spędza się tam kilka względnie kilkanaście dni, dlatego warto zaznajomić się z propozycjami pensjonatów, w jakich będziemy mogli się zatrzymać.

Wygody w hotelach. Jak uatrakcyjnić sympozjum lub własny wyjazd?

duża sala konferencyjna w hotelu
Author: Jason Wohlford
Source: http://www.flickr.com
Od kiedy hotele zaczęły być wykorzystywane jako kluczowe miejsca do organizacji konferencji, sympozjów, wyjazdów integracyjnych i wielu innych imprez tego rodzaju, weszły na lepszy pułap świadczenia usług. Bardzo często w ofercie pojawia się spa, można skorzystać z basenu oraz na przykład- małej konsumpcji w winiarni.

Wypoczynek i kurację jesteśmy w stanie ze sobą łączyć. Wystarczy wyjechać w odpowiednie ku temu miejsce

plaża w Kołobrzegu
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Zimą zapadamy w pewnego typu sen, codziennie rozmyślamy o tym, żeby przetrzymać kolejny mroźny świt i prędko znaleźć się wieczorem w mieszkaniu pod ciepłym kocykiem. W ten gasimy nasze skryte marzenia i możliwości. Jedynie, kiedy świat budzi się do życia przywołujemy w pamięci, że wkrótce lato i opłaca się dokonać przeglądu naszego ciała.

Kije trekkingowe Spokey - co je wyróżnia

gabinet
Author: nosha
Source: http://www.flickr.com
Nordic Walking to ostatnimi czasy bardzo popularna dziedzina sportowa, jaką uprawiają zarówno jednostki młode, jak także starsze. Nordic Walking polega na chodzeniu z kijkami, aczkolwiek nie jest to tak proste, jak mogłoby się na początku zdawać.

Pages