SPA

Interesujące artykuły

Wygody w hotelach. Jak uatrakcyjnić sympozjum lub własny wyjazd?

duża sala konferencyjna w hotelu
Author: Jason Wohlford
Source: http://www.flickr.com
Od pewnego momentu hotele zaczęły być wykorzystywane jako kluczowe miejsca do zrobienia konferencji, imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych i innych imprez tego rodzaju, weszły na lepszy poziom świadczenia usług. Często pojawia się w nich spa, goście mogą o dowolnej porze korzystać z basenu i przykładowo - małej konsumpcji w winiarni.

Integracje w górach, hotel spa – jedne z najczęściej wyszukiwanych słów w Internecie związane z zabawą i wypoczynkiem

panorama gór w blasku słońca
Author: Bruce Skarin
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie praktycznie w każdym mieście odnaleźć można bez kłopotu jakiś hotel. Jest to powiązane z tym, że coraz więcej jednostek podróżuje. Podróże te związane są nie tylko z prywatnymi wyprawami na wakacje czy weekend, ale szczególnie z wyjazdami firmowymi.

Kije trekkingowe Spokey - co je wyróżnia

gabinet
Author: nosha
Source: http://www.flickr.com
Nordic Walking to ostatnimi czasy bardzo popularna dziedzina sportowa, jaką uprawiają zarówno jednostki młode, jak także starsze. Nordic Walking polega na chodzeniu z kijkami, aczkolwiek nie jest to tak proste, jak mogłoby się na początku zdawać.

Relaks w Kołobrzegu

Apartamentowiec nad morzem Dune
Author: Mielno Holding - Firmus Group
Source: Mielno Holding - Firmus Group
Sposób życia, jaki we współczesnych czasach prowadzimy nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Jesteśmy stale zabiegani, przepracowani, niewyspani. Warto, chociaż na sekundkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Świetnym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie posiadają za bardzo dużo wolnego czasu – weekendowy pobyt w spa.

Dla każdego coś (w)SPAniałego - metody na zdrowie i urodę

Solarium
Pielęgnacja urody a także dbałość o zdrowie, a coraz to nagminniej także o dobre samopoczucie klientek a także klientów, oto misja współczesnych ośrodków odnowy biologicznej. Nim jednakże pospiesznie wykupimy kosztowny pakiet usług czy pobyt w jakimkolwiek ośrodku ze słowem "SPA" w tytule bądź przeciwnie - skreślimy podobne propozycje w przekonaniu, iż to rozrywka dla naiwnych a także bogaczy, sprawdźmy, co polskie SPA rzeczywiście mają do zaoferowania.

Wesela Kielce mamy szansę zaplanować w stylowych dworkach

hotel
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Co oferuje nam sieć jeżeli wpiszemy hotel Olsztyn?

Wybierając się w delegację, lub nawet na zwykły wyjazd, chcemy posiadać świadomość, że wszystko będzie przygotowane na odpowiednim poziomie, a my będziemy mieli szansę korzystać z właściwych udogodnień.

Masz ochotę na relaks? Jedź do SPA

spa, relax
Author: Mighty Travels
Source: http://www.flickr.com
Niekiedy każdego może ogarnąć zmęczenie. Mamy dość wstawania każdego dnia wcześnie rano, chodzenia do pracy i domowych obowiązków. Najchętniej zostawilibyśmy wszystko, lecz nie byłoby to odpowiednim wyjściem. Lepiej jest wybrać się do SPA, w którym można skorzystać z wielu zabiegów przywracających chęć do życia.
Tags: 

Zaaranżowane gustownie hotele w Poznaniu

stary rynek w poznaniu
Author: Filip Maljković
Source: http://www.flickr.com
Poznań to miasto ludzi młodych, bardzo nowoczesne, z szeroką siecią połączeń z najistotniejszymi europejskimi portami powietrznymi, także rozwiniętą sieć przewozu publicznego wraz z współczesną flotą tramwajów i autobusów. Zaaranżowane ze smakiem hotelowe wnętrza, tworzą doskonałe tło dla organizacji szkoleń, sympozjów, także uroczystości i bankietów.

Pages