zabawy

Interesujące artykuły

Pobyt w Karkonoszach może być bardzo udany.

Karkonosze
Author: Limoncello
Source: www.sxc.hu
Wystarczy jednak trochę wcześniej zamówić hotel w Szklarskiej Porębie. A z pewnością wspomnienia z pobytu będą niezapomniane. Może nawet pewne osoby nie do końca mają w świadomości, iż jest to miejscowość godna uwagi. Mieści się tutaj bardzo dużo zabytków zbudowanych w dziewiętnastym i dwudziestym wieku. Zwłaszcza warto skupić uwagę na architekturze mieszkalnej.

Wybór rzeczy potrzebnych na piknik

Jazda na wrotkach
Author: Jason Hullinger
Source: http://www.flickr.com
Letnie słońce rozgrzewa, intensywna zieloność traw raduje oczy, a ćwierkanie ptactwa ośmiela do kontaktu z przyrodą. Wykorzystując ten czas powinno się spędzić go z rodziną na na łonie przyrody.

Pokopmy

buty sportowe
Author: Sneaker
Source: Sneaker
Miejski tryb życia, postępująca komputeryzacja, przyspieszający, ciągły wyścig po sukcesy w biurze czy możliwie najlepsze wyniki w nauce sprawiły, że niewielu z nas dba jak należy o formę ciała i zdrowie. Dotyka to między innymi najmłodszych, którzy, tkwiąc za biurkiem przed ekranem, surfując po sieci, nie dość, że wywołują u siebie drobne zmiany w toku myślenia i sposobie zbierania informacji, które są obce dla naszej natury, ale też opychają się niezdrowymi przekąskami, które tuczą i bardzo utrudniają jakikolwiek ruch, odwodzą od wychodzenia na podwórko i gier z przyjaciółmi, nie mówiąc o właściwym uprawianiu sportu.