Tajlandia

Interesujące artykuły

Urlop w Bangkoku czyli garść informacji o tym, co powinno się wiedzieć planując wylot w to niezwykłe miejsce.

Bangkok
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Zmniejszające się ceny za połączenia lotnicze sprawiają, że dalekie, pełne egzotyki kraje zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością wśród turystów. Jednym z chętniej wybieranych kierunków na wakacyjny wyjazd są kraje południowej Azji, pośród których zdecydowanie największą popularnością cieszy się Tajlandia.

Polacy coraz częściej wybierają dalekie podróże

Tajlandia
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Polskich turystów wyjeżdżających na egzotyczne wycieczki po sezonie nieustannie przybywa. I nie ma w tym nic zaskakującego ponieważ urlop jesienią to naprawdę dobry pomysł. Najważniejsze: późne wypady na ogół przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i dbają o domowy budżet.

Gdzie najlepiej udać się na wczasy last minute?

Last minute Turcja
Source: www.orlica.pl
Obecnie dużo osób decyduje się na spędzenie wczasów za granicą. Jeśli się nad tym głębiej zastanowisz, wtedy okaże się, że jest to całkiem rozsądny pomysł. Jeżeli porównasz koszt wakacji dla przykładu nad polskim morzem i w Egipcie, wówczas niewątpliwie okaże się, że jest on niemal taki sam. Oczywiście polskie morze ma swoich zwolenników i nie da się zaprzeczyć, że ma swój urok, jednak wakacje w Egipcie mają tę niekwestionowaną zaletę, że niemal zawsze można tam liczyć na dobrą pogodę.

Środek jesiennej smuty, a następnie zima - wyjedź na zimowe wakacje

w Tajlandii
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Nie możesz znieść jesieni, która przyszła jak co roku w samą porę, przywożąc ze sobą cały zasób swoichnajgorszych środków? Jest deszcz, jest pochmurno, jest wietrznie, a wkrótce zacznie padać śnieg z deszczem. Spójrz, jakie to życie jest skomplikowane. Przecież niedawno świeciło słońce, a Ty wygrzewałeś się na nim nie myśląc, ze tak szybko dobiegnie końca. Pytasz siebie: dlaczego to lato jest takie krótkie, lecz nie znajdujesz odpowiedzi. Zamiast nad tym rozmyślać pomyśl sobie o osobach, które mieszkają tam, gdzie prawie zawsze króluje lato, gdzie nie ma mroźnej zimy...

Pattaya last minute, wakacje Pattaya – frazy, dzięki którym ma się sposobność spędzić ciekawe i egzotyczne wakacje.

w Tajlandii
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Urlop wypoczynkowy to ulubione słowa prawie każdego obywatela. Jest to okres, na który wszyscy czekają z sporym utęsknieniem. Mogą oni wtedy odpocząć przede wszystkim od pracy, nabrać trochę sił i pobawić się w dobrym otoczeniu nie myśląc, chociażby przez chwilę o tym, co zostawili za sobą w domu.