trening

Interesujące artykuły

Jak wygląda kwestia z treningiem rano? Co korzystnie wiedzieć na ten temat? O czym pamiętać, by mieć z tego korzyść?

ćwiczenia na rowerze treningowym
Author: + Rainbow +
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób myśli nad sensownością porannego biegania. Tak zwany trening poranny ma tylu samo zwolenników, co przeciwników. Część więc mówi że można tak ćwiczyć, a inni, że wręcz odmiennie. Co ciekawe każdy po troszkę ma słuszności. Pamiętajmy, że każdy z nas jest inny i nie ma jednej sensownej odpowiedzi, która mówi tak lub nie dla tego typu treningu. Niemniej, powinniśmy rozwiać pewne niejasności.

Jak efektywnie przygotowywać się do półmaratonu oraz maratonu?

Bieganie na dobry dzień
Author: Georgia National Guard
Source: http://www.flickr.com
Wzrasta u nas moda na bieganie - taka zajawka jest na pewno fajna. W końcu pokazanie zalet częstego bieganie zajmie dużo czasu. Nierzadko niejako uzależniamy się od biegów: jakby nie patrzeć większy wysiłek sportowy powoduje, że wydzielamy z automatu do swojego organizmu endorfiny.

Co zrobić, żeby ćwiczenia po urazie nie powodowały bólu?

Kobieta ćwiczy
Source: http://dbam-o-siebie.pl/
To nieprawda, iż aktywność fizyczną podejmuje się tylko w celu osiągnięcia smukłej figury. Regularna aktywność ruchowa może pomóc w polepszeniu sprawności fizycznej po przebytym urazie i poprawić nasze samopoczucie. By bezpiecznie realizować samodzielne ćwiczenia po przebytym urazie, warto zainwestować w profesjonalne akcesoria sportowe.

W jaki sposób trenować, by były rezultaty? Jakie reguły są najbardziej istotne? Których reguł przestrzegać?

trening na siłowni
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Budowa masy mięśniowej jest tak naprawdę skomplikowanym procesem, dotyczy on wielu aspektów. Nie powinno się być zdania, iż dużą masę mięśniową możliwe jest by zbudować jedynie dzięki treningowi lub dzięki suplementom. Trzeba trzymać się paru najważniejszych zasadach. Na wstępie trzeba określić rodzaj budowy naszego ciała. Należy sprawdzić czy jesteśmy mezomorfikiem, a może endomorfkiem? Powinno się ćwiczyć każdą część tkanki mięśniowej, to właśnie wtedy uda się rozbudowa mięśni.

Nowomodne rowerki stacjonarne wyekwipowane są w miejsce na napoje izotoniczne

Rowerek do ćwiczeń
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Obecnie uprawianie sportu jest czynnikiem życia wielu osób. Jest to modne, lubiane, zezwala na odprężenie się po kłopotliwym dniu pracy i w dodatku korzystnie interweniuje na nasze samopoczucie. Wachlarz możliwości jest niesamowicie szeroki, i każdy może odnaleźć w sporcie doskonałą dyscyplinę dla siebie.

Odszukajmy dobre ćwiczenia na klatę

ćwiczenia na klatkę
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Jakie odżywki na rzeźbę musimy stosować?

Wygląd naszego ciała jest niezwykle ważny, a im wspanialej się ono prezentuje, tym bardziej pewni siebie będziemy i tym więcej włączymy się w przeróżnego rodzaju inicjatywy.

Trójbój sport dla mocnych

Triathlon
Author: Giant
Source: Giant
Obecnie sądzi się, że człowiek sukcesu ma obowiązek ćwiczyć jakikolwiek sport. Ma to być sposób na zademonstrowanie że panujemy nad sytuacją we każdych możliwych dziedzinach życia. Naturalnie nie jest to wyłączne usprawiedliwienie takiej aktywności. Sport jest sprawą przyjemną, nastręcza wysiłku, ale w zamian otrzymujemy po pewnym okresie lepsze samopoczucie.

Przewodnik debiutującego biegacza

bieganie
Author: Jean-François Gornet
Source: http://www.flickr.com
Po zimowym letargu, w ludziach budzi się naturalna potrzeba ruchu, która świetnie łączy się z noworocznymi postanowieniami. "W tym roku wyszczupleję", "zacznę uprawiać sport", "rzucę palenie", "przebiegnę maraton" - brzmi znajomo? Co innego mówić, a co innego słowa zamienić w czyny. Im bliżej lata, tym nagminniej jestem zasypywany pytaniami - "w jaki sposób zacząć biegać?" I wydawałoby się, iż bieganie to najprostsza odmiana ruchu.

Pages