aminokwasy

Interesujące artykuły

Jakie są plusy stosowania białka serwatkowego?

Białko jest jednym z najbardziej istotnych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednakże największe znaczenie ma dla osób stosujących długotrwały, intensywny trening wytrzymałościowy. Jest konieczne przy powiększaniu masy oraz modelowaniu mięśni. Białka gwarantują pożądany bilans azotowy gwarantując optymalną stymulację anabolizmu i odbudowę mięśni.

Wszystko co trzeba wiedzieć o odżywkach dla sportowców

ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu warto zadbać o własne ciało i masę mięśniową, nie tylko chodząc na siłownię. Pomóc są w stanie tutaj specjalnie odżywki dla sportowców. Dobre produkty zakupi tam najczęściej zarazem początkujący konsument, jak również osoba nastawiona na długotrwałe trenowanie własnego ciała.

Odwiedzasz siłownię? Oto suplementy dla ciebie

tabletki
Wylewanie siódmych potów na siłowni okazuje się coraz bardziej popularne. Trudno się dziwić, w końcu nic tak dobrze nie niweluje tłuszczu, jak porządny trening ze sztangą. I nic tak silnie nie pobudza organizmu do kreowania mocniejszej muskulatury. Ale mocna sesja treningowa to nie wszystko – niezbędne jest także właściwe odżywianie. Model jedzenia ćwiczącego musi być dokładnie dopracowany, nie można zrzucać wszystkiego na intuicję
.

Jakie korzyści przynosi stosowanie białka serwatkowego?

Trening na dworze
Author: Aberdeen Proving Ground
Source: http://www.flickr.com
Białko jest jednym z kluczowych suplementów dla wszystkich sportowców, jednak największe znaczenie ma dla ludzi, którzy stosują długotrwały, silny trening wytrzymałościowy. Jest niezbędne przy pogłębianiu masy oraz kształtowaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie odpowiedni bilans azotowy pozwalając na optymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.